36" Spa Storage Step LASS36-SC-G Gray Entry Steps LASS36G with Lid
Write a Review
SKU:
LASS36-SC-G
MPN:
LASS36-SC-G
Shipping:
Calculated at Checkout
  • deep gray steps LASS36-SC-G
  • Deep Gray storage steps
  • LASS36-SC-G  new style 36 inch storage steps
  • darker gray step
Description
36" Storage Step, Gray LASS36-SC-G by Leisure Accents.  This spa step measures 36" wide and 24" deep with a height of 14".  Supports up to 300 lbs.