Aquatic AV 3 Inch Spa Speaker AQ-SPK30-4S Full Range Silver Graphite
Write a Review
SKU:
AQ-SPK30-4S
MPN:
AQ-SPK30-4S
Shipping:
Calculated at Checkout
Description
 Aquatic AV 3 Inch Spa Speaker AQ-SPK30-4S Full Range in silver/graphite.
Full Range Speaker includes speaker grill
  • 60W Max / 30W RMS4 Ohms
  • Waterproof (IPx7) + UV & Salt/Fog Resistant  + Chemical Resistant
  • Spade Connector
  • Silver AV Speaker Grill (included)
speaker av spa
3 inch speaker with grill